Tel:
+421 915 967 950
+421 901 777 281

LUCIDUM s.r.o.
Rázusova 1 040 01 Košice

Liečenie pitím čistej vody

Prekvapujúce! Ale pravdivé! 6 pohárov vody (1,5 l). Bez výdavkov na lieky, tabletky, injekcie, diagnózy, na honoráre lekárom, atď. iba pitím čistej vody a meditáciou sa môžu vyliečiť nasledujúce choroby. Pozrime sa na zoznam chorôb, ktoré sú liečené touto terapiou - pitím čistej vody.

1.Bolesť hlavy 12.Astma 23.Hostorthobics
2.Krvný tlak (vysoký krvný tlak) 13.Zápal priedušiek 24.Cukrovka
3.Anémia 14.Tuberkulóza 25.Očné choroby
4.Rheumatism (bolesť v kĺboch, svaloch) 15.Meningitída (zápal mozgových blán) 26.Očné krvácanie, zápal oka
5.Progresívna paralýza 16.Obličkové kamene 27.Nepravidelná menštruácia
6.Obezita 17.Urogenitálne choroby 28.Leukémia
7.Artérioskleróza (vápenatie tepien) 18.Prekyslenie, kyslosť (acidita) 29.Rakovina maternice
8.Zápal vedľajších nosných dutín 19.Gastroenteritída 30.Rakovina prsníka
9.Tachykardia (zrýchlenie srdcovej činnosti 20.Úplavica 31.Zápal hrdla
10.Závrat 21.Rectal Piodapes  
11.Kašeľ 22.Zápcha  

Ako robiť túto terapiu?

1. Zavčasu ráno, hneď ako vstanete z postele (dokonca bez toho, aby ste si umyli zuby) vypite 1,5 litra vody (5 - 6 pohárov). Spoznajte to, čo naši indickí predkovia nazvali ako "Uša Pána Čikitsa". Umyte si potom tvár a sadnite si k meditácii.
2. Tu je veľmi dôležité poznamenať, že nič iné - žiadne iné nápoje ani žiadne tuhé jedlo - by sa nemalo jesť 1 hodinu pred a po vypití 1,5 litra vody
3. Je potrebné aby bola použitá voda skutočne čistá bez obsahu škodlivých látok a anorganických minerálov (nízkominera-lizovaná). Najvhodnejšia je voda z roztopených ľadovcov alebo filtrovaná - osmotická voda.

Je možné vypiť naraz 1,5 litra vody?

Na začiatku sa môže zdať obtiažne vypiť naraz 1,5 litra vody, ale dá sa na to postupne zvyknúť. Zo začiatku môžete vypiť najskôr 4 poháre a zvyšok asi po dvoch minútach. Možno zistíte, že potrebujete ísť močiť 2 - 3 krát za hodinu, ale po čase sa to stane normálne. Výskumom a skúsenosťami je odsledované, že touto terapiou sa vyliečia počas zaznamenaných dní nasledovné choroby:

- zápcha 1 deň
- kyslosť 2 dni
- cukrovka 7 dní
- tlak krvi a vysoký krvný tlak 4 týždne
- rakovina 4 týždne
- tuberkulóza 3 mesiace

Poznámka:
Doporučuje sa, aby ľudia, ktorí trpia na artériosklerózu, alebo reumu túto terapiu praktizovali 3x denne, t.j. ráno, napoludnie a večer, 1 hodinu pred jedlom - počas jedného týždňa a potom 2x denne až do vyliečenia choroby.

Ako pomáha voda?

Pitie obyčajnej pitnej vody správnym spôsobom čistí ľudské telo. Účinnejšie prečisťuje hrubé črevo, aby vytváralo novú čerstvú krv, čo je známe z lekárskych termínov ako Haemotopaises. Je nepopierateľný fakt, že slizotvorné záhyby hrubého a tenkého čreva sú touto metódou aktivované práve tak ako teória, že nová čerstvá krv sa tvorí pomocou slizotvorných záhybov. Ak je hrubé črevo vyčistené, potom sa výživa z potravy prijímanej niekoľko krát denne absorbuje a činnosťou slizotvorných záhybov sa premení na čerstvú krv. Krv je najdôležitejšia pri liečbe chorôb a obnove zdravia a preto by sa táto voda mala piť v pravidelných intervaloch. Vážne vás žiadame, aby hore opísaná metóda bola starostlivo prečítaná a vyskúšaná. Prosíme vás, rozšírte túto správu medzi ostatných jogínov, priateľov, známych a blízkych - je to veľká služba ľudstvu.

Všetko najlepšie a pevné zdravie

Niranjan Kumar Šarma, CSc.
Ústav pre výskum plazmy