Tel:
+421 915 967 950
+421 901 777 281

LUCIDUM s.r.o.
Rázusova 1 040 01 Košice

Napísali o nás

Týždenník Slovenka 27.7.1998

Každý môže byť celkom zdravý

Nie je to tak dávno, čo sa knihy MUDr. Josefa Jonáša, najmä z oblasti orientálnej medicíny, predávali na Slovensku iba pod pultom. V jeho Inštitúte celostnej medicíny v Prahe, ktorý založil pred ôsmimi rokmi, dnes pôsobí dvadsať lekárov. Medzi pacientmi nechýbajú známi herci, umelci či politici. Podobné zdravotnícke centrum zriadila nedávno v Košiciach MUDr. Danica Nagyová. Bohaté skúenosti z tejto metódy liečby získala práve u doktora Jonáša, kde pracovala sedem rokov.

zobraziť celý článok...Denník Korzár 24.1.2010

Danica Nagyová je priekopníčkou homeopatickej imunoregulačnej liečby

Stres a tempo súčasného života so sebou priniesli civilizačné choroby. Klasická medicína ich lieči zväčša iba chemickými liečivami, ktoré prejavy chorôb často len potláčajú a neriešia ich pôvod. Mnohých pacientov tak trápi, že sa im ochorenie s pravidelnosťou vracia a stáva sa chronickým. Preto vznikli rôzne alternatívne formy medicíny. Jednou z nich je homeopatia, ktorá pomáha liečivami na prírodnej báze. O tom, pri akých problémoch dokáže pomôcť, ale aj o konkrétnych prípadoch z praxe, sme sa pozhovárali s priekopníčkou homeopatickej imunoregulačnej liečby v Košiciach MUDr. Danicou Nagyovou.

zobraziť celý článok...Noviny MY, 2010

Existujú len choroby, ktoré nevieme liečiť

MUDr. Danica Nagyová sa už desať rokov venuje liečeniu pacientov pomocou celostnej medicíny. V septembri 1997 založila centrum celostnej medicíny v Košiciach. Dnes navštevuje a pomáha chorým ľuďom po celom Slovensku.

zobraziť celý článok...Noviny Chýrnik - Hírnök

Ohláste sa a navštívte doktorku Danicu Nagyovú

V septembri r. 1997 bola myšlienka celostnej liečby a elektroakupunktúty podľa Dr.Volla prinesená zakladaťelkou Centra celostnej medicíny v Košiciach MUDr. Danicou Nagyovou na Slovensko. Táto skutočnosť bola doprevádzaná reakciou tlače a v tejto dobe bolo uverejnených niekoľko článkov, s ktorými sa môžete postupne zoznámiť na naších stránkach. Liečba celostným spôsobom predpokladá komplexný pohľad na každého pacienta a hľadá príčinné súvislosti jednotlivých chorôb. Aby bolo možné tieto príčinné súvislosti odhaliť používa diagnostiku podľa Dr.Volla. /p>

zobraziť celý článok...